Ajaloolistel Partsi mõisa maadel asuvas Neitsijärve talus on alati uusi asju tehtud - vanimad säilinud kirjalikud allikad räägivad, et 19. sajandi teises pooles oli siin kohaliku mõisa alla kuulunud käsitöötalu - siinsed elanikud elatasid ennast oma loominguga. Pole ka ime - see koht on loomiseks loodud. Seda on õhus tunda. Tunned? Meie tunneme. 

Ilmselt tundis seda ka Duderhofi vabahärra, Rootsi ühiskonna- ja riigitegelane ning Liivimaa kindralkuberner Johann Skytte (1577-1645), kes oli 17. sajandi alguses, siit paari kilomeetri kaugusel asuva Partsi mõisa omanik. Raske on leida Eestimaa ja rahva ajalugu rohkem mõjutanud innovaatorit kui meie esimese ülikooli asutamise peainitsiaator Johann Skytte. Ilmselt just siin, oma mõisa verandal istudes, head kohvi ning rahu ja vaikust nautides, mõtles ta esimest korda nii Tartu Ülikooli kui selle eelkäija Academia Gustaviana rajamisest. Võis ju nii olla?

Academia Gustaviana avamisel peetud kõnes avaldas Skytte lootust, et sellest õppeasutusest saavad kasu ka kohalikud rahvad – eestlased ja lätlased. Nüüd, 300 aastat hiljem, pakume meie oma klientidele siin, ajaloolistel Partsi mõisa maadel, seda sama keskkonda - head kohvi, vaikust, rahu ning süvenemisvõimalust. Ikka selleks, et saaksite algatada suuri asju - neid millest saavad kasu nii eestlased, lätlased kui kaugemad rahvad.

Tänane päev - koolitus- ja konsultatsioonifirma Loovusait

It's much better to initiate change than react to change. Nii me usume. Ja paneme kogu oma energia, oskused, kogemused ja kontaktid sellesse, et aidata oma klientidel olla algataja, mitte reageerija. Punkt.

Me paneme Sinu meeskonna nägema uusi lahendusi. Aitame meeskondadel vanade mõttemallide asemele leida uued ja tõhusamad ning arendada uusi tooteid ja teenuseid. Aitame üles leida need ideed, mis aitavad Sind kiiremini Sinu eesmärkideni.

Meil pole valmis lahendusi ja me pole maailma kõige targemad. Polegi vaja - me töötame nutikad lahendused välja koos kliendiga. Peame kinni tähtaegadest ja eelarvest. Teeme südamega ja tuntud headuses.

Selleks me aitame süsteemselt defineerida uusi lahendusi vajavaid olukordi (sh ka tooteid, teenuseid),leida uusi ideid ning neid arendada, analüüsida ja “maha müüa”. Vaata meie koolitus- ja konsultatsiooniteenuseid.

Lisaks disainime tooteid, mis aitavad meeskondadel muutuda nutikamaks.

Pikemat süvenemist vajavate väljakutsete jaoks oleme oma klientidele loonud ajurünnakustuudio.

Meie kliendid on meeskonnad ja inimesed, kellel on “arenguvedru sees” s.t. kes otsivad kogu aeg kuidas asju edasi viia, mitte ei rahuldu olemasolevate tegutsemisviisidega ainult seepärast, et “nii oleme ju alati teinud”. 

Meie meeskond 

Meie meeskond on kaheliikmeline, kuid enam kui 14 aastane kogemus on aidanud luua võrgustiku, mille baasilt saame Sinu jaoks vajadusel kiirelt komplekteerida tipptasemel projektimeeskonna.

  • Indrek Maripuu – juhtiv partner, koolitaja ja nõustaja: mõttemustrite murdmine, ideede müümine, ärimudel, teenusedisain.
  • Liina Maripuu – finantsanalüütik ja -nõustaja: tasuvusanalüüsid, finantsprognoosid, firmaväärtus.

Mida nüüd teha?

Oleme veendunud, et iga projekt on erinev ja omalaadne ning vajab eraldi tähelepanu. Just sellised süvenemist nõudvad väljakutsed meile meeldivadki. Pööraselt meeldivad.

Pane meid proovile! 

 Räägime mõttemustrite murdmisest - saada teade alloleva vormi kaudu või helista +372 50 10 539. 
Email again: