Thinkathoni sisu

Kiirülevaade

Thinkathon on kolmepäevane aktiivne töötuba, kus kombineerime mõtlemise tööriistu, loova keskkonna ning hoolega valitud vabaajategevused nii, et need kokku toetaks Sinu meeskonna eesmärki. 

Kuigi me detailide tasemel loome iga kliendi jaoks töötoa uuesti lähtuvalt tema konkreetsest vajadusest, sisaldavad need kolm päeva alati järgmisi elemente:

  • 3 intensiivset tööpäeva asjade süsteemseks arutamiseks ja otsustamiseks
  • unikaalsed ja hoolega valitud vabaajategevused
  • suurepärane toit, puuviljad ja piiramatu kohv 
  • saun ja majutus

Metoodika

Täpselt Sinu vajadustele vastava töötoa disainimiseks kohtume ja süveneme Sinu vajadustesse. Vajadusel viime läbi intervjuud meeskonna ja klientidega. Seejärel koostame Sulle esmase pakkumise. 

Me anname Sinu meeskonnale just selle väljakutse jaoks sobivad mõtlemise tööriistad ning juhime arutelusid, et tagada parimale tulemusele jõudmine.  

Töö põhineb meie nelja rolli mudelil. Tööriistad, mida mudel sisaldab, sobivad ideede genereerimiseks ja arendamiseks, aga ka nende valideerimiseks ja ärilise potentsiaali hindamiseks. Loomulikult ei lõppe thinkathon enne kui järgmised sammud on meeskonnaliikmete vahel kokku lepitud. 

Me oleme koostööusku, aga praktikutena me teame, et parim tulemus saavutatakse siis kui kombineeritakse individuaalset ja meeskondliku töötamist. Seepärast on töö tegemine siin koondatud väikesteks nn sprintideks.

On erakordselt oluline, et kõik osalejad tahavad kaasa mõelda ning on valmis pingutama, et uusi võimalusi otsida ja leida. Kaasalohisejad rikuvad moraali ja tapavad loovuse.

Tulemus

Töötoa tulemusel olete lahendanud oma organisatsiooni jaoks aktuaalse väljakutse – mõistnud selle sisu, leidnud palju võimalikke lahendusi ning valinud nende seast need, millega edasi lähete ja leppinud omavahel kokku tegevuskava.

Märkimisväärne osa ajast kulub ka analüüsile ja otsustamisele – peate üheskoos jõudma kokkuleppele.

Meie teeme teile visuaalse kokkuvõtte ning edastame nädala jooksul peale töötoa toimumist.

Mis on edu valem?

Väärtuse loobki see tervik, mis koosneb katkestustevabast keskkonnast, hoolega valitud mõtlemise tehnikatest ja looduskeskkonnast.

Mida nüüd edasi teha?

Võta alloleva vormi kaudu ühendust, täpsustame ühiselt Sinu vajaduse ning me teeme omapoolse hinnapakkumise. Siis saad otsustada. Lihtne!

 Räägime mõttemustrite murdmisest - saada teade alloleva vormi kaudu või helista +372 50 10 539.
Email again: