Parvsaun ajurünnakustuudio külalistele 

Panime oma klientide jaoks meie kuue meetri sügavusele järvele parvsauna. Miks? Enamus inimesi (uuring ütleb, et 72%) on kogenud, et sageli tuleb hea idee duši all, meie aga usume, et maailmas on siiski üks koht, kus vähemalt eestlastel :-) tulevad veel paremad ideed - saunas.

Koha leidsime ka kihvti - väga eriline järv ja eriline ürgne vaade. Saunal on selle vaate nautimiseks suured aknad. Tule tiimiga külla ja naudi seda vaadet, vaikust ja rahu. Visake leili, arutage, vahetage vaatenurki. Just nii need head ideed eestlastel saunas sünnivad :-).

Muide, see on päriselt ka eriline koht - terves Euroopas ei ole nii tumeda veega järvi kui Neitsijärv ja veel paar tükki siin lähedal. Pehme ja tumepruuni vee pH on vaid 4...5. Kui uskuda meie naabritaati, siis ei ela siin järves peale ühe üksikuid mehi püüdva neitsi eriti kedagi.

Rabasauna juures on saunatajatele olemas ka SUP laud – olgu siis selleks, et aurava keha jahutamiseks kaugemale aerutada või sootuks rabajärve teise otsa kopravaatlusele sõita :-).


 
NB! Parvesauna me eraldi välja ei rendi, vaid ainult siis kui oled tulnud meie põhiteenuseid kasutama.
Parvesauna ja kümblustünni soetamine on osa suuremast projektist, mille käigus loome omanäolise koostöökeskuse – kontoriküla, mis koosneb neljast temaatilisest hoonest ning saunaalast järve kaldal. Kontoriküla on suunatud ärikliendile, kes tuleb oma meeskonnaga igapäevasest töökeskkonnast välja, olgu siis eesmärgiks põhjalik ajurünnak või mõne projekti ühine valmis tegemine. Kontoriküla temaatilised majakesed põhinevad enam kui 15 aastase kogemuse põhjal loodud Nelja rolli mudelil. Leader projekti raames soetatakse saun, kümblustünn ja majakesed.