Filtreeri postitusi

9 nõuannet loovate ruumide disainimiseks - Loovusaida kogemus

Ruume, olgu see siis kontor, seminariruum või muu töökeskkond, kiputakse vaatama eelkõige kui kulu. Uuringud on aga näidanud otsest seost ruumide ja produktiivsuse vahel.

Me pole sisearhitektid. Allolev põhineb sellel, mida oleme ajurünnakustuudios katsetanud - oma ruumide sisustamiseks oleme kolanud blogides, lugenud artikleid ja raamatuid, katsetanud, jälginud meie külalisi, neid teraselt kuulanud ning nendelt õppinud. Nüüd tahtsime enda jaoks ära sõnastada põhimõtted, millel meie ruumid tuginevad. Ja siis tekkis mõte, et jagaks neid ka teistele - lihtsalt inspiratsiooniks.

7 harjumust, mis tapavad su loovuse

On kaks suurt klišeed - esimene ütleb, et igaüks saab olla loov, teise abil sisendavad enamus endale, et nemad küll loovad ei ole. Päris täpsed pole loomulikult kumbki. Trikk aga on selles, et enamus meist saab ise valida kumb meie kohta tõesem on.

Panen allpool ritta seitse harjumust, mille muutmine aitab sul pidada enda kohta tõeseks seda esimest väidet.


5 sammu muudatuse ellu viimiseks

Kas mõtled vahel, et ideed ja lahendused, mis välja mõtlesime on toredad, aga kuidas me nüüd oma inimestele maha müüme ja ellu viime? Panime kirja mõned sammud, mis aitavad sul muudatusi süsteemsemalt ellu viia.


Enne kui allpool olevate sammude juurde lähed mõtle läbi, kes on antud muudatuse võtmeisikud, kes peavad muudatusega kaasa tulema ning vaata järgmisi samme nende inimeste peale mõeldes.

Strateegia praktikum: 2 töölehte kliendi paremaks mõistmiseks

Olenemata sellest, kas mõtled läbi oma strateegiat kodu- või välisturu, äri- või eraturu jaoks - ikka on ainult üks oluline küsimus: “Kuidas saame kliendi elu paremaks teha?”. Teiste sõnadega - kuidas teha teda õnnelikumaks või kuidas vähendada tema probleemi? Jagame siin postituses kahte töölehte, mis seda teha aitavad.

Arhiiv

STOP!