Muuda ajurünnak tõhusamaks neuroteadlaste soovitusi kasutades

Kas oled kunagi lahkunud ajurünnakult pettununa? Võib-olla olid tige sest tundsid, et see oli ajaraiskamine? Võib olla leidsid, et meeskond keskendus erinevate vanade ideede võrdlemisele, mitte uute otsimisele? Äkki olid pettunud sest, et te ei jõudnud uuele ega eriti inspireerivale ideele?

Võhandu maraton - soovitused ja nõuanded

Võhandu maraton on 2006. aastal alguse saanud 100-kilomeetrine aerutamise maraton mis toimub igal aastal aprillis Võhandu jõel ning millest võtavad igal aastal osa tuhanded inimesed. See on elamus!

Võhandu maratonil osalemise soovitused

Loovusaida partner Indrek on maratoni läbinud kolm korda ning matka kõige adrenaliinirohkema lõigu, kuhu jäävad vanade veskitammide juurde tekkinud kärestikud, on ta läbinud kümneid kordi.

Indrek jagab siin postituses nõuandeid ja soovitusi nendele, kes kaaluvad maratonil osalemist. Lõpus viskame õhku ka üleskutse meeskondadele – tulge enne maratoni meie juurde ajurünnakule ning peale maratoni meie saunadesse lõõgastuma!  Saate kaks asja korraga – tulemusliku töise väljasõidu ja ägeda elamuse meeskonnana. Loomulikult saame ajurünnakule tulnud meeskonnale korraldada Võhandu ägedaimal lõigul vahva sõidu korraldada ka väljaspool maratoni aega!

Valikuvõimalus on läbimurdelise idee leidmise ja suurte eesmärkide saavutamise võti

See oli juba 2010 aastal kui IBM kuulutas, toetudes enda põhjalikule rahvusvahelisele uuringule, et ärijuhid peavad loovust üheks oluliseimaks tulevikuoskuseks.

disainiprofessor Perry Klebahn
Stanford’s d.schooli disainiprofessor Perry Klebahn (pildil) kirjutas hiljuti Harvard Business Review´s, et ta näeb juhtide käitumises ühte märkimisväärset vastuolu - loovate ideede jaoks on vaja koguda sisendit ning anda aega inkubatsiooniks, samal ajal kui juhid vajavad tõhusaid töötajaid ja mõõdavad nende tööaega. Seepärast on loovus äriettevõtete ja juhtimise kontekstis jätkuvalt üks veidi udune teema, leiab Klebahn. Professoril on mõned päris huvitavad nõuanded, jagame neid teiega.

Ärimudeli uuendamise case-study: Mäetaguse von Rosen spaahotell

Võib-olla oled märganud, et hiljuti tekkis Eestisse esimene ainult täiskasvanutele mõeldud spa - Mäetaguse mõisahotell von ROSEN spaahotell. See on väike ja hubane 24 toaga spaahotell Ida-Virumaal.

ärimudeli lõuend
Foto: Mäetaguse von Rosen spa

Idee sai alguse EASi Meistriklassis, kuid jäi alguses oma õiget aega ootama. Uperpallid energiahindades tekitasid õige aja aga kiiremini kui alguses oodatud ning uuendatud ärimudel lansseeriti oktoobris 2022.

Arhiiv

STOP!