Napsud sisse ja koosolekule?

Muudetud teadvus, olgu siis narkootikumidest, alkoholist või üleväsimusest, aitab olla loovam ja leida tavalisest erinevaid lahendusi, toob välja värske uuring, kirjutab Time Healthland.

Põhjus on lihtne - selline aju mõjutamine eemaldab sisemisi piiranguid, mis on seotud meie mõtlemise fookuse ja planeerimisega. Tavaolukorras fikseerivad need piirangud meie vaatenurga ja muudavad raskemaks asjade uut moodi nägemise.

Uuringu raames lahendasid napsutanud osalejad probleeme 58% juhtudest ja kained 42% juhtudest. Vindised vennad olid ka keskmiselt 4 sekundit kiiremad. Põnev erinevus oli ka vastuse leidmise allikas - kained väitsid, et leidsid selle süsteemse mõtlemise tulemusel, samal ajal kui napsitajad ütlesid, et vastus lihtsalt tuli neile pähe :-).

Järeldus? Napsutamine kontoris au sisse?

Tegelikult on iva mujal - Sul on vaja keskenduda enda ja/või oma inimeste sisemiste barjääride lõhkumisele. Eespool mainitud vahendid on küll üks võimalus, aga sama töö teevad ära hästi valitud metoodikad, olgu siis daVinci või tasuta metoodikad.