Mida Loovusait meeskondadele kaugtöö jaoks pakub?

  • Loovusait ootab enda juurde meeskondasid ajurünnakule või siis meie ruumidesse töötama näiteks siis kui on vaja koos tiimiga lõpetada mõni projekt või pidada maha tähtis arutelu.
  • Need on unikaalsed mõtlemiseks disainitud seminariruumid 130-aastases talukompleksis, mis on renoveeritud Sinu seminari, ajurünnaku või nõupidamise jaoks. Unikaalsetes kärjekujulistes majades mahub aastaringselt ööbima 15 inimest.
Me disainime kogu meeskonnaürituse tööst kuni vabaajategevusteni - kõik teenused, üks arve, mugav elu!


Loovusaidas saad ühendada töö tegemine vabas õhus liikumisega, see paneb aju tööle!


Õues töötamine on palju laiem teema kui arvutiga päikselise ilma korral terrassile minek. Nagu sa ilmselt tead, on paljud suured mõtlejad tavatsenud mõtete kogumiseks jalutada. Kes lühemaid, kes pikemaid vahemaid.

Friedrich Nietzsche on juba aastal 1889 öelnud: “Kõik tõeliselt suured mõtted on eostatud jalutades." . Tänaseks on ka teaduslikult tõestatud, et looduses viibimine muudab inimese paremaks probleemide lahendajak!

Siinsete heade matkakorraldajate abiga aitame sul kombineerida töötamist nii suviste kui talviste vabaajategevustega, näiteks on repertuaaris tõukerattamatkad, raftisõidud, kanuumatkad ja räätsamatkad jpm. Äkki tahate matkata siinsetes tuntud sihtkohtades, näiteks Taevaskojas või Meenikunno rabas? Kanuumatk Võhandu ja Ahja jõel? Külastada Piusa koopaid või Setomaad? Või on sihiks hoopis Võhandu maraton ning enne seda teha meeskonnaga ajurünnak meie juures? Ikka saab!

Ja tegelikult on vahel ka hea lihtsalt lõkke ääres istuda või meie soojas kohvikumajas koos meeskonnaga ise endale pizzat küpsetada. Elu on siin hea. Ja töö saab tehtud kaks korda kiiremini kui kontoris.