Loovusait on kaugtöövõrgustiku Kuplandi asutajaliige

Kupland kaart
Kupland on Võru, Valga ja Põlva maakonnas kaugtöö tegemiseks sobilikke võimalusi pakkuvate ettevõtete võrgustik. Just siia - kuplite, metsade ja järvede vahele tulles leiad eest spetsiaalselt kaugtööks disainitud maa.

Kuplandi tulles saad keskenduda olulisele, olla kaugel suure linna kärast ning teha erinevaid virgutuspause töö vahepeal. Pakume hästi erinevaid kohti - ühed on büroohooned, teised on metsade keskel talud - igaüks saab valida, kuhu ta üksi või koos meeskonnaga tahab tulla.

Iga koht on disainitud külalise vajadustest lähtuvalt - saad valida oma vajaduse järgi koha, mis on loodud:
  • üksi töötamiseks, näiteks mõne asja lõpetamiseks
  • meeskonnaga ajurünnaku korraldamiseks - selle jaoks olemegi meie :-)

Mida Loovusait kaugtöö jaoks pakub?

Loovusait ootab enda juurde meeskondasid 48h tunnisele unikaalsele mõtlemise hackathonile või siis meie ruumidesse töötama näiteks siis kui on vaja koos tiimiga lõpetada mõni projekt või pidada maha tähtis arutelu.


Meeskonnaga?

Meeskonnaga kaugtööle? Aida 360° vaated (liiguta hiirega pilti)

Tahad tulla meeskonnaga kaugtööd tegema? Näiteks pidama ajurünnakut või strateegia nõupidamist? Lõpetama mingit projekti? Ideaalne ja inspireeriv töökeskkond selleks on meie ait.Üksinda?

Üksinda meie juurde kaugtööle? Otsid loomeresidentuuriks kohta? Pööningu 360° vaated (liiguta hiirega pilti)

Tahad tulla üksinda kaugtööd tegema? Näiteks lõpetama mingit projekti? Ideaalne ja inspireeriv töökeskkond selleks on meie pööning või kärjemajad.Kuplandis saad ühendada töö tegemine vabas õhus liikumisega, see paneb aju tööle!

Võhandu maraton

Õues töötamine on palju laiem teema kui arvutiga päikselise ilma korral terrassile minek. Nagu sa ilmselt tead, on paljud suured mõtlejad tavatsenud mõtete kogumiseks jalutada. Kes lühemaid, kes pikemaid vahemaid. Friedrich Nietzsche on juba aastal 1889 öelnud: “Kõik tõeliselt suured mõtted oneostatud jalutades." . Tänaseks on ka teaduslikult tõestatud, et looduses viibimine muudab inimese paremaks probleemide lahendajak!

Siinsete heade matkakorraldajate abiga aitame sul kombineerida töötamist nii suviste kui talviste vabaajategevustega, näiteks on repertuaaris tõukerattamatkad, raftisõidud, kanuumatkad ja räätsamatkad jpm. Äkki tahate matkata siinsetes tuntud sihtkohtades, näiteks Taevaskojas või Meenikunno rabas? Kanuumatk Võhandu ja Ahja jõel? Külastada Piusa koopaid või Setomaad? Või on sihiks hoopis Võhandu maraton ning enne seda teha meeskonnaga ajurünnak meie juures? Ikka saab!

Ja tegelikult on vahel ka hea lihtsalt lõkke ääres istuda või meie soojas kohvikumajas koos meeskonnaga ise endale pizzat küpsetada. Elu on siin hea. Ja töö saab tehtud kaks korda kiiremini kui kontoris. 


KKKK ehk Kaugtöö Korduma Kippuvad Küsimused

Tule Kuplandi kaugtööd tegema
Kaugtöö ja kaugtöö, kus ma üldse tean, et mu inimesed teie jures päriselt tööd teevad?
Inimeste kohusetunne sõltub rohkem motivatsioonist ja organisatsioonikultuurist kui asukohast. Kuidas ilma kontrollimata tulemusi saavutada on kirjas siin, usume, et sellest on sulle abi.

Miks te räägite meeskonna kaugtööst? Me teeme väljasõite küll, aga pole seda kunagi nii nimetanud.
Eks see on ikka nii, et heal lapsel mitu nime. Meeskonna kaugtöö all peame meie silmas seda kui sõidate mõnda vahvasse kohta tööd tegema ja jääte sinna ka ööseks. Saate vajalikud tööd tehtud, aga ka ühiselt vaba aega veeta, sest olete piisavalt kaugelt, et meeskonnaliikmed ei kipu koju minema. Kuidas selliseid üritusi korraldada on kirjas siin.

Miks ma ei või ükskõik kus tööd teha? Miks ma pean Kuplandi ja/või Loovusaita tulema?
Kaugtöö võlu ongi selles, et saad seda teha seal, kus ise tahad. Kupland on kaugtöövõimalusi pakkuvate kohtade koostöövõrgustik ja me oleme siin omavahel leppinud kokku, mis töötingimusi (toolid, neti kiirus, lisateenused) me pakume. See teeb sinu elu lihtsamaks. Loovusait on aga hea koht seepärast, et erinevalt tavalisest turismitalust, on meie ruumid disainitud töötamiseks. Veelgi laiemalt vaadates tasub siia piirkonda tulla seepärast, et siin on vähe inimesi, ürgne loodus ja palju vahvaid vaatamisväärsusi - panime need kirja siia. Meie sündmuste kalendrist leiad need Lõuna-eestis toimuvad sündmused, mida saad kaugtööga ühildada.


Vaata Kuplandi meediakajastusi: