Thinkathon: 48 tunniga nii selge kokkulepe arenguhüppeks kui ka kvaliteetne meelelahutus

Kellele ja mille jaoks?

See on meeskonnaüritus arenguhüpet otsivale meeskonnale, kes soovib kaheks päevaks astuda välja igapäevasest tormamisest ning mõelda 48 tunniga välja ja leppida kokku selge plaani, mis aitab teil teha arenguhüppe.

Kui vajate kiiremat ajurünnakut - näiteks ühepäevast, siis sobib teile see ajurünnak.

Ülevaade meeskonnaürituse töökorraldusest

Thinkathon ehk mõtlemise hackathon on meie loodud formaat, mis paneb sinu firma võtmeisikud oma äri (enamasti strateegia, ärimudeli või tootearenduse uuendamise ja uuenduste ellluviimisega seotud otsused) kriitilise pilguga üle vaatama, arendusvõimalusi leidma ning uusi ühiseid otsuseid tegema.

Thinkathon toimub meie stuudios (vaata sealt ka 360 kraadi vaateid). Selleks, et teie mõtlemine uuele rajale raputada, kombineerime mõtlemise tööriistu, loovat keskkonda ning hoolega valitud vabaajategevusi looduses. Kuigi me detailide tasemel loome iga kliendi jaoks programmi uuesti lähtuvalt tema konkreetsest vajadusest, sisaldavad need päevad alati järgmisi elemente:

 • 48 tunnine intensiivne programm väljakutse süsteemseks arutamiseks, lahenduste otsimiseks ja otsuste vastu võtmiseks
 • hoolega läbimõeldud keskkond ja metoodika, mis toetavad süvenemist ja loovat probleemilahendamist
 • unikaalsed ja hoolega valitud vabaajategevused, mis samuti toetavad eesmärkide saavutamist
 • suurepärane toit, puuviljad ja piiramatu hea kohv (see on inimõigus) ning orgaaniline tee meie enda Gruusias asuvalt teepeenralt
 • saunaelamus parvsaunas, kärjesaunas või suitsusaunas ning majutus

meeskonnaüritus loovusaidas

Metoodika

 • Täpselt Sinu vajadustele vastava töötoa disainimiseks kohtume ja süveneme Sinu meeskonna vajadustesse. Vajadusel viime läbi intervjuud meeskonna ja klientidega. Seejärel koostame Sulle esmase pakkumise.
 • Me anname Sinu meeskonnale just selle väljakutse jaoks sobivad mõtlemise tööriistad ning juhime arutelusid, et tagada parimale tulemusele jõudmine.
 • Töö põhineb disainmõtlemisel ja meie nelja rolli mudelil. Tööriistad, mida mudel sisaldab, sobivad ideede genereerimiseks ja arendamiseks, aga ka nende valideerimiseks ja ärilise potentsiaali hindamiseks ning elluviimise juhtimiseks.
 • Me oleme koostööusku, aga praktikutena me teame, et parim tulemus saavutatakse siis kui kombineeritakse individuaalset ja meeskondliku töötamist.
On erakordselt oluline, et kõik osalejad tahavad strateegiapäeval kaasa mõelda ning on valmis pingutama, et uusi võimalusi otsida ja leida. Kaasalohisejad tapavad loovuse.


Mis on edu valem?

Väärtuse loobki see tervik, mis koosneb katkestustevabast ning loovust ergutavaks disainitud keskkonnast, spetsiaalselt kliendist lähtuvalt valitud mõtlemise tehnikatest ja looduskeskkonnast.

Miks vajalik?

Me oleme aastate jooksul aidanud paljudel meeskondadel innoveerida - nii tootearenduses kui strateegilises planeerimises. Peaaegu alati on meeskondadele suurimaks takistuseks nii-on-ju-alati-tehtud mõtteviisist lahti laskmine ning uutele võimalustele keskendumine. Meie usume, et selle mõtteviisiga ettevõtted ei jää järgmise kümnendi jooksul enam ellu - vilkad ja uuenduslikud lükkavad nad turult välja.

Uusi tooteid, teenuseid ega strateegiat ei saa arendada tund või paar koosolekul istudes, asju arutades ja siis uuesti oma igapäevastesse e-kirjadesse, tähtaegadesse ja tööülesannetesse uppudes. Seda saab teha katkestuste vabas keskkonnas meeskonnaga süvenedes, klientidelt õppides, olukorda analüüsides ning fantaseerides, ennast ebakindlas olukorras mugavalt tundes, ideid valideerides ja otsuseid vastu võttes.

Miks meie?

Vastus on lihtne:
 • Esiteks on meil 20 aastane ärikonsultatsiooni kogemus.
 • Teiseks on see mugav täislahendus - testitud metoodika, vinge keskkond, professionaalsed vabaajategevused looduses ja väljapaistvalt hea toit. Ja see kõik pannakse sulle kokku - säästate päris palju aega!

Mida nüüd edasi teha?

Võta alloleva vormi kaudu ühendust, täpsustame ühiselt Sinu vajaduse ning me teeme omapoolse hinnapakkumise meeskonnaürituse korraldamiseks. Siis saad otsustada. Lihtne!
Email again: