Kiire? Tahad aega juurde?

Tahad aega juurde? Aga vat ei saa :-).

Igaühel on 24 tundi ööpäevas (v.a. ühel tuttaval kellel oli väidetavalt 28 tundi,  aga selle eest oli tal nädalas ainult 6 päeva).

Triviaalne jutt. Sama triviaalne on see, et aega saab juurde tehes igapäevaste tegevuste osas paremaid valikuid - valides hoolega millega tegeleda ja millega mitte.

Leidsin hiljuti geniaalselt lihtsa app´i - Do it (tomorrow), mis ilma suure planeerimiseta lihtsalt sunnib Sind aruka(ma)id valikuid tegema.

Milles selle geniaalsus seisneb?

Kõik geniaalne on lihtne - selle rakenduse geniaalsus seisneb selles, et igale tegevusele tähtaega määrates saad valida ainult kahe võimaluse vahel - täna või homme. Saad keskenduda ainult sellele, mis on just sellel päeval oluline

Tehtud asjad tõmbad maha ning kõik maha tõmbamata asjad on järgmisel hommikul ühes pikas nimekirjas ja kõik algab algusest - pead jälle kõigist pilgu üle laskma ja jagama tegevused tänase ja homse vahel.

Väheoluline ei ole ka rahulolu, mis õhtul saabub kuna päevaks valitud asjad on valdavalt tehtud ning homsesse lükatud asjad ei jää närima.

Super asi oma prioriteetide pidevaks läbi vaatamiseks - sõna otseses mõttes sunnib kogu aeg jälgima, et tegeled oluliste asjadega.

Loomulikult ei asenda see kalendrit - kellaajaga seotud kokkulepped (kohtumised jmt) on mul jätkuvalt kalendris. Do it on jooksvate ülesannete haldamiseks.

Geniaalne!