Kommenteeri

Parimad koolitusruumid

"Soovita mõnda head ja mõnusat koolitusruumi ka," küsitakse meilt päris sageli. Panime kirja need koolitusruumid, kus oleme aastate jooksul ise mitmeid kordi koolitanud ja mida julgeme alati soovitada.


Loovusaida stuudio

Meie enda stuudio. Ei mingeid klassikalisi toole ja laudu - kott-toolid, kiiged jmt on meie eelistus, sest see paneb mõtte teisiti liikuma. Meil on kaks erinevat koolitusruumi. Oleme need loonud selleks, et meeskondadel oleks koht, kus kingad jalast visata, aeg maha võtta ja oma teemadesse süveneda. Kaasa aitavad hea söök ja kvaliteetne kohv (see on inimõigus, meie arvates), loova mõtlemise vahendid ja vajadusel pädev juhendaja. Sobib kuni 15 liikmelisele seltskonnale.

Asukoht: Neitsijärve talu, Uibujärve, Põlvamaa

Ovaalstuudio

Koolitusruumid Tallinna kesklinnas. Teistmoodi keskkond - rahulik ja mõnus. Toit on mõnus, kohv on kogu aeg saadaval. Erineva suurusega ruumid võimaldavad leida endale sobiva või kasutada väiksemaid ruume koolituse ajal grupitööde läbiviimiseks. Nemad ka ei armasta klassikalisi laudu ja toole :-).

Asukoht: Kaarli pst 10 / Toompuiestee 4, V korrus, Tallinn

Mooste Viinavabrik

Suuremad seltskonnad, mis meie enda juurde ei mahu, saadame südamerahuga Mooste mõisa hoovil tegutsevasse endisesse viinavabrikusse. Teame, et seal on mõnus mõisalik atmosfäär, hea teenindus ja super toit. Peamine koolitusruum on hea paarikümnele inimesele, aga põhimõtteliselt saab ka väga suurte seltskondadega koolitusi teha. Kohapeal saab ööbida ning külastada teisi mõisas tegutsevaid ettevõtteid - kauplusi ja töökodasid.

Asukoht: Mooste, Põlvamaa

Ojako Turismitalu

Mereäärne turismitalu, kus on eraldi suur seminariruum. Saunad ja muud turismitalu teenused sinna veel lisaks. Hea kohv voolab just siis kui külastaja tahab nupule vajutada. 30 inimest mahub lahedalt U-kujulise laua äärde, seminari stiilis istuma mahub kolm korda rohkem. Väärt koht!

Asukoht: Marksa, Pärnumaa

Stuudio2 koosoleku- ja seminariruumid

Kalamajas asuvad mõnusad ruumid, kus on loodud hea ja mõnus olemine, selline mitteametlik. Palju valgust, hea toit. Loov keskkond, kus ideed saab kergemini lendama kui enamus teistes kohtades.

Asukoht: Vabriku 6, Tallinn

Männiku Metsatalu

Endine metsavahi talu (kui ma nüüd perenaise juttu õigesti mäletan), kus täna on erinevad võimalused teha üks mõnus koolitus või ajurünnak looduses. Lisaks muidugi ööbimisvõimalus, saun, suurepärane toit, linnulaul. Tasub võtta see aeg, et sinna sõita.

Asukoht: Instu küla, Viljandi vald, Viljandimaa

Villa Pillapalu

See on uus koht Piibe maantee ääres. Igati vahvad uued majad (kaks erinevat) - majutus ja saun on ka. Taaskord ei ole tegemist klassikalise koolitusruumiga, pigem suurem maja (näiteks võid ju niisama ka Air BnB-st maja rentida ja sinna minna koolituma), aga mitteformaalsema õhustiku jaoks päris hea. Kuigi grammike steriilne võib olla mõne maitse jaoks. Toitlustust kohapeal ei pakuta, selleks tuleb catering tellida.

Asukoht: Pillapalu küla, Anija vald, Harjumaa

MySpotit

Jah, see pole mingi koolituskoht, aga kui sa siit eestpoolt koolitusruumi ei leidnud, siis võid kindlasti vaadata ka MySpotit lehele - see on parim koht eriliste koosoleku- ja koolitusruumide otsimise ja broneerimise jaoks.


Me aitame ideed kasvama panna. Kuidas? Aidates vahetada vaatenurka. Kui arvad, et me saame abiks olla, siis võta ühendust ja räägime.

Lisa kommentaar

Email again: