Kommenteeri

Parimad koolitusruumid

"Soovita mõnda head ja mõnusat koolitusruumi ka," küsitakse meilt päris sageli. Panime kirja need koolitusruumid, kus oleme aastate jooksul ise mitmeid kordi koolitanud ja mida julgeme alati soovitada.

Loovusaida stuudio

Nimel klikkimine viib kodulehele :).
Meie enda ruumid. Oleme need loonud selleks, et meeskondadel oleks koht, kus kingad jalast visata, aeg maha võtta ja oma teemadesse süveneda. Kaasa aitavad hea söök ja kvaliteetne kohv (see on inimõigus, meie arvates), loova mõtlemise vahendid ja vajadusel pädev juhendaja. Sobib kuni 15 liikmelisele seltskonnale.

Asukoht: Neitsijärve talu, Uibujärve, Põlvamaa, 63225
OvaalstuudioKoolitusruumid Tallinna kesklinnas. Teistmoodi keskkond - rahulik ja mõnus. Toit on mõnus, kohv on kogu aeg saadaval. Erineva suurusega ruumid võimaldavad leida endale sobiva või kasutada väiksemaid ruume koolituse ajal grupitööde läbiviimiseks.

Asukoht: Kaarli pst 10 / Toompuiestee 4, V korrus, 10142 Tallinn
Mooste ViinavabrikSuuremad seltskonnad, mis meie enda juurde ei mahu, saadame südamerahuga Mooste mõisa hoovil tegutsevasse endisesse viinavabrikusse. Teame, et seal on mõnus mõisalik atmosfäär, hea teenindus ja super toit. Peamine koolitusruum on hea paarikümnele inimesele, aga põhimõtteliselt saab ka väga suurte seltskondadega koolitusi teha. Kohapeal saab ööbida ning külastada teisi mõisas tegutsevaid ettevõtteid - kauplusi ja töökodasid.

Asukoht: Mooste, Põlvamaa, 64616
Pillapalu KoosOlekuKeskusEndine koolihoone on juba üle 10 aasta koolituskeskusena tegutsenud. Mitu erinevat ruumi ja "sopikest" - saab hästi teha nii grupitöid kui suurema seltskonnaga ajurünnakut. Kui vaja, siis peale koolitust viib peremees külalised ise metsaretkele. Ööbimisvõimalus. Asjad toimivad!

Asukoht: Pillapalu, Anija vald, Harjumaa , 74502
Koolituskodu320 aastase ajalooga hoones asuv Koolituskodu on tähtsate juttude paik, kus oled hoitud ja oodatud. Sinna minnes ongi alati selline tunne nagu läheks koju. Või vähemalt sõbra juurde. Nii hubane ja õdus koht lihtsalt.  Kõhtu aga kostitab perenaise koduköögis valmiv kohalikust toorainest puhas toit. Sellest, muide, võib sõltuvusesse jääda. Sobib 10-15 inimeselisele grupile.

Asukoht: Harmi, 75034 Harju County, Estonia
Ojako TurismitaluMereäärne turismitalu, kus on eraldi suur seminariruum. Saunad ja muud turismitalu teenused sinna veel lisaks. Hea kohv voolab just siis kui külastaja tahab nupule vajutada. 30 inimest mahub lahedalt U-kujulise laua äärde, seminari stiilis istuma mahub kolm korda rohkem. Väärt koht!

Asukoht: Marksa, 88315 Pärnumaa

Lisa kommentaar

Email again: