Härra Konservatiivsus Kuubis teab täpselt

Oled oma meeskonnas märganud kui uskumatult keeruline on "süstida" meeskonnaliikmetesse ambitsioonikust ning usku lennukate ning valdkonda muutvate ideede elluviimise võimalikkusesse?
Mina olen. Näen kuidas me ajurünnakul saame Leiutaja etapis ideed kõrgelt lendama - peaaegu kõik näevad võimalusi ning sõnastavad lennukaid ideid. Siis liigume Uurija etappi - valima parimaid ideid - ja kohe saabub ruumi härra Konservatiivsus Kuubis ise.

Härra Konservatiivsus Kuubis teab täpselt mida saab ellu viia ja mida mitte - enamasti saab ellu viia ideid, mis on seniste praktikate samm-sammult edasi arendused, ei saa aga viia neid, milles on suurte muutuste ja suure eduloo potentsiaal.

"Parem varblane peos kui tuvi katusel," ütles vanarahvas. Riski vältimine, ütleb mõni teine.

Mina ei ütle, et kogu aeg peaks kõik linnuparved proovima kinni püüda või et riske ei peaks juhtima. Ma ütlen, et oled koos oma meeskonnaga pigis kui otsides lennukaid ideid saab takistuseks soov hästi kindla peale mängida. See pole lihtsalt võimalik.

Esimene nõuanne, millega saad seda hoiakut järgmisel ajurünnakul neutraliseerida - kui kasutad ideede välja valimiseks allolevat ideemaatriksit, siis tee sellele väike täiendus - asenda horisontaalteljel "Teostatavus" kriteeriumiga "Uudsus" ning märkad kuidas härra Konservatiivsus Kuubis unustab ruumi siseneda või kui tuleb, siis vähem võimukana. Proovi järgi!
Me aitame sinu meeskonnal viia läbi ajurünnaku, mis toob tulemuse! Kui arvad, et me saame abiks olla, siis võta ühendust ja räägime.