Teeme ruumid paindlikumaks

Kas oled kunagi osalenud igaval koosolekul või koolitusel? Sellisel, kus kohati on raske teemat jälgida, mõtted lähevad rändama, aegajalt mõni kolleeg haigutab?

Meie oleme ka.

Oleme enam kui 800 koolituse ja koosoleku käigus näinud, et liiga ranged ja organiseeritud ruumid piiravad inimeste loovust ning nad soovivad iga hinna eest vältida vigu. Inimestel hakkab igav. Tulemusi ei saavutata.

Oma stuudio jaoks hakkasime nuputama kuidas muuta koolituste ja ajurünnakute korraldamine lihtsamaks ning tuua ruumidesse rohkem kaasakiskuvat suhtlust?
Nüüd on meil lahendus olemas - Sofable. Multifunktsionaalne mööbel, mis vastavalt ruumis toimuvale ürituse, koolituse või koosoleku formaadile võib olla kas laud või sohva. Sofable on suunatud ruumidesse, kus on vaja funktsioone või meeleolu kiirelt muuta, näiteks mõnel koolitusel on laudu vaja, teisel mitte. Sobib suurepäraselt ka nõupidamiste ruumi meeleolu kiireks muutmiseks (et ideed lendama saada) või puhkealale uue funktsiooni - ajutise koosolekuruumi - lisamiseks.

Vaata siit kui lihtne see on: