Innovatsioonistuudio

“Asi pole selles, et ma olen nii tark, asi on lihtsalt selles,
et ma tegelen probleemidega pikemalt.” 
- Albert Einstein

Innovatsioonistuudio on eriline koolitusruum ja seminariruum koosolekuteks ja sisekoolitusteks.

Mõnikord on vaja meeskonnaga süveneda. Aeg maha võtta ja tegeleda ainult sellega, mis hetkel kõige olulisem, olgu selleks siis strateegia kokkuleppimine, uue toote või teenuse välja mõtlemine, ärimudeli uuendamine või lihtsalt olemasoleva projekti tähtajaks valmis tegemine. Oled sellise nõupidamise jaoks ruume otsinud?

Meie stuudio on selle jaoks ainuõige koht! Siin on:
  1. Tõestatud metoodika ja kogenud juhendaja.
  2. Väärikad vanad hooned, kus on hea olla ja mõte läheb liikuma.
  3. Rahu ja vaikus.
  4. Inspireeriv loodus ja puhas toit.
Neitsijärve Loovusait on innovatsioonistuudio – arhailised ja unikaalsed koolitus- ja seminariruumid, kus saad koos oma meeskonnaga süveneda. See on ka nutitöökeskus - koht, kus saate oma meeskonnaga tulla projekte lõpetama.


Üldine põhimõte on, et stuudiosse, nagu ikka, tullakse uusi asju looma. Stuudios on olemas vastav tehnika (=nutika mõtlemise tehnikad ja abivahendid ning aida jaoks kohandatud versioon meie nelja rolli mudelist) ja mingi asjapulk, kes seda tehnikat teie jaoks tööle oskab panna (=kogenud juhendaja). See kokku ongi põhjus miks tulla oma äri võtmeküsimusi läbi mõtlema ja uut tulevikku looma just siia – innovatsioonistuudisosse.

Kus asub?
Süvenemise ja vaatenurga vahetamise eelduseks on totaalne keskkonna vahetus. Stuudio asub metsas, Lõuna-Eesti metsas. Tallinnast ca 2 tundi ja 45 minutit. Tartust ca 45 minutit. Võrust 25 minutit. 

Oot, aga see asub ju niiiiii kaugel?

Muidugi on Sul lähemal võimalik ka leida ruumid, kus maha istuda – oma kontoris, lähimas hotellis või turismitalus. 

Kõik sõltub eesmärgist.

Lähemal teed oma tavalise koosoleku – siia tuled kord aastas, siis kui on vaja süveneda ja otsida arenguhüpet. Seda ei tee poole päevaga, selleks on vaja mitu päeva, võib olla kaks, võib olla rohkem.

Ja siis muutub kaugus eeliseks – see AITab süveneda.


Millised on kohapealsed tingimused? 

See on XIX sajandi lõpust pärit kästiöötalu. Me ei ole seda perfektseks lihvinud – kipsplaadiga sirgeks aetud seinasid siin ei ole ja ei tule ka :-) – meie eelistuseks on saja aasta vanused palkseinad ning arhailine viimistlus. See on päris. Päris on ka siinne rahu ja vaikus. Ja puhas loodus ja linnulaul. See paneb mõtte tööle. Mõnus on olla. Järsku tabad end mõttelt, et tegelikult ei olegi kuskile kiiret ning saad oma meeskonnaga süveneda. Nii algavadki uued edulood – süvenemisest.

Täna on Sul siin võimalik kasutada:

  • AITa – 15 inimest saavad kingad jalast visata ja lahedalt aktiivset koolitust või ajurünnakut pidada; või siis 30 inimest loengut (või kontserti) kuulata;
  • erinevaid abivahendeid – kohapeal on kasutamiseks pabertahvel, wifi (seda ei pea kasutama, mäletad – süvenema tulete ju?), projektor, kodukino, ideemängud, nutika kohvipausi linikud, näppamise neljapäeva lõuendid, ajurünnaku bingo töölehed ja spetsiaalselt aida jaoks kohandatud versioon meie nelja rolli mudelist;
  • kohvikumaja – seal on vaba aja ruum, kus väiksema seltskonnaga hea istuda (või vaibale siruli visata) ja asju arutada või süüa-juua;
  • ülisügavat (kalda ääres üle 6m) metsajärve ujumise jaoks,
  • grillkuur ja -terass,
  • mitu hektarit metsa lihtsalt uitamiseks :-).

Kõik see kokku on meie arvates nagu üks suur loovuskaitseala :-).

Mis võimalused veel on? 
Ööbimiseks pakume kahte puhkemaja (16 ja 4 kohta) ning kolme palkkämpingut (igas 4 kohta). Soovi korral kütame Sinu meeskonnale soojaks ka korraliku suitsusauna. Vajadusel korraldame partnerite abil näiteks räätsamatka Meenikunno või Valgesoo rabas, parve-, süsta- või kanuumatka Võhandu jõel jne.

Mis maksab?
Täpse hinnapakkumise saamiseks täida allolev vorm - "Räägime mõttemustrite murdmisest! " - siis täpsustame lähteülesande ja oodatava tulemuse ning me teeme omapoolse pakkumise.