Me aitame meeskondadel  vanade mõttemustrite asemele  leida uued ja tõhusamad ning aitame  arendada uusi ärimudeleid, tooteid ja teenuseid.  Koolitame, konsulteerime ning pakume stuudiot, kus saad oma meeskonnaga süveneda.

Meie koolitused toimuvad töötoa formaadis – koolituse käigus lahendatakse kliendi aktuaalseid väljakutseid ning selle käigus õpitakse uusi metoodikaid. See tagab, et koolitused on maksimaalselt praktilised.

Vaata koolitusi siit >>

Ainulaadne koolitusruum, kus võib toimuda Sinu koolitus, koosolek, ajurünnak või seminar. Kui tahad, tule tee siin lihtsalt üks tööpäev. Meeskonnaga või üksi. Sa ju tead, et mõnikord on vaja süveneda. Võta aeg maha ja tegele olulisega! Nii algavad uued edulood - süvenemisest!

Vaata stuudio tutvustust siit >>
Töötad, arendad oma firmat ja vahel tunned, et hea oleks kellegagi kogemusi vahetada ning kuulata mida ja kuidas nemad on teinud?

TIKK ehk Tegusa Inimese Kogemus Käivitab ongi selle jaoks!

Tule võrgustu ja kasuta teiste kogemust enda äri jaoks >>
Tooted on välja kasvanud enam kui 15 aasta pikkusest koolitus- ja nõustamiskogemusest ning need on loodud aitamaks Sul murda mõttemustreid oma meeskonnas. Mõned on tasulised, teised tasuta, kolmandad tehtud eritellimusel.

Mine poodi >>