Me aitame meeskondadel   viia läbi tõhusaid ajurünnakuid  ning  arendada uusi ärimudeleid, tooteid ja teenuseid.  Koolitame, konsulteerime ning pakume ajurünnakustuudiot, kus saad oma meeskonnaga süveneda.

Koolitused ja töötoad, mis panevad Sinu meeskonna nägema uudseid lahendusi!

Meie koolitused toimuvad töötoa formaadis – koolituse käigus lahendatakse kliendi aktuaalseid väljakutseid ning selle käigus õpitakse uusi metoodikaid. See tagab, et koolitused on maksimaalselt praktilised.

Ka meie teised teenused on suunatud sellele, et aidata Sul oma ärieesmärke kiiremini saavutada.TUTVU TEENUSTEGA
Koht, kus saate meeskonnaga süveneda!

Me oleme Eesti esimest ajurünnakustuudiot luues proovinud mitte mõelda sõnadele nagu kontor, koosolek ja koolitus, vaid kodu, maamaja, mugavus, mõnus ja vabadus. Siin on võimalus kasutada erineva olemusega ruume, leida inspiratsiooni, kasutada hoolega valitud metoodilisi töölehti ja -vahendeid ning kritseldada oma mõtteid ja visandeid üles kohe kui need tekivad. 
VAATA STUUDIOTTIKK on võrgustumisüritus, kus toote või teenuse turule toomisega "maadlevad" ettevõtjad jagavad omavahel oma kogemusi ning aitavad üksteist.
TÕMBA TIKKU
Töövahendid, mis aitavad ka Sinu meeskonna loovusele kaasa!

Meie tooted on välja kasvanud enam kui 15 aasta pikkusest koolitus- ja nõustamiskogemusest ning need on loodud aitamaks Sul muuta oma töökoht nutikamaks ja sealne õhustik loovamaks. Kõik ikka selleks, et aidata murda mõttemustreid, mis aeg-ajalt ka kõige vingemaid meeskondasid segavad!
MINE POODI