Selle suve projekt - Loovusait

loovusait
Lennukad ideed ei teki kontoris istudes. Suured läbimurded ei leia aset kui tegeled kitsalt omas valdkonnaga.  Igapäevane oravarattas kihutamine ja efektiivsuse taga ajamine ei tõsta mitte soorituse tulemuslikkust, vaid põletab kiirelt läbi.

Olles seda ise kogenud lähme nüüd avastusretkele - rajame Põlvamaale loovusaida.  See saab olema keskkond, kus erinevates valdkondades tegutsevad professionaalid ja huvilised saavad kohtuda, kogemusi vahetada, oma tegevusalasid sünteesida ja leida ise ning anda teistele uusi mõtteid ja ideid.

Kõik see asub Põlvamaal Neitsijärve talu maadel - vanad palkhooned, oma järv, metsad, põllud.

Eeloleval nädalavahetusel toome sinna Läti piiri ääres ühe saja aasta vanuse aida - tulevase loovusaida.

Mis siis aidas sündima hakkab?

Aitadesse tulevad ca 50m2 suurune koolituse või seminari ruum, natuke abiruume magamiseks, söömiseks, olemiseks. Lõkkeplatsid, matkarajad, ujumiskoht jne.  Kindlasti hakkavad aidas toimuma koolitused ja töötoad ning ja asjad, millest me praegu veel mõeldagi ei oska :-).

Siiski pole meil plaanis nüüd koolitusruumi rendiga tegelema hakata :-) - kõik üritused, mis seal toimuma hakkavad - olgu siis tasulised või tasuta - saavad olema valitud selle järgi, et meil endil ka põnev oleks :-).

Vat sellised plaanid :-)!

Täiendus 2014: projekti arengutega ning võimalustega saad ennast kursis hoida aida lehel.